PRODUKTY


NEWSLETTER


KATALOG PRODUKTOWY


informacje podstawowe | oferta | technologia | RoHS

Rynek

W trakcie swojej działalności IEI pomyślnie wprowadziła na rynek ponad 1000 produktów i przyczyniła się do powstania tysięcy zastosowań swoich produktów. Firma skupia się na rynku telekomunikacji, automatyki przemysłowej, komunikacji sieciowej, aplikacji POS, pracy zdalnej, gromadzenia i przechowywania danych.

Produkty

1. Komputery jednopłytkowe
2. Obudowy komputerów przemysłowych
3. Komputery do zastosowań wbudowanych
4. Komputery panelowe
5. Przemysłowe stacje robocze
6. Monitory
7. Ekrany dotykowe
8. Moduły PC/104
9. Zasilacze
10. Peryferia
11. Produkty modyfikowane do potrzeb klienta

Zastosowania

Komputery przemysłowe mogą być wykorzystywane w wielu urządzeniach wspomagających nasze codzienne życie, takie jak bramki kontrolujące ruch uliczny, parkomaty, informacyjne systemy giełdowe, kioski informacyjne, punkty obsługi i sprzedaży, telewizja hotelowa.

Serwis

Polska strona internetowa IEI www.ieiworld.pl jest dodatkowym kanałem komunikacyjnym całodobowo dostarczającym niezbędne informacje i serwis. Jej powstanie jest dowodem na duże zaangażowanie IEI w budowanie stabilnej pozycji na polskim rynku komputerów przemysłowych.


Globalna obsługa i centrum logistyczne

Misją IEI jest oferowanie klientom wszechstronnej i profesjonalnej obsługi w celu zaspokojenia ich różnorodnych potrzeb. Firma zdaje sobie sprawę, że jedynym sposobem na to, by być liderem na rynku komputerów przemysłowych jest bezpośrednia, lokalna obsługa swoich klientów. Aby tego dokonać firma rozwinęła globalną sieć obsługi obejmującą ponad 100 dystrybutorów w Europie, Azji i Ameryce Północnej, co z kolei ma służyć skróceniu czasu reakcji na potrzeby klienta. Taka strategia, wspierana przez pomoc techniczną i logistyczną IEI daje klientom najszybszy możliwy czas reakcji na ich potrzeby od zapytań ofertowych do bieżącej pomocy technicznej. Wysoko zintegrowany łańcuch dostaw pomaga firmie w dostawach komponentów „just in time” i zwiększeniu wydajności produkcji.

Mamy ścisłe powiązania z naszymi dystrybutorami, więc wsparcie dotyczące wiedzy technicznej i ekspertyz zlokalizowane jest dokładnie tam, gdzie klient go potrzebuje. Jednocześnie IEI założyła bazy logistyczne w Szanghaju i USA w celu stworzenia wszechstronnego systemu wsparcia dotyczącego sprzętu, oprogramowania, serwisu konsumenckiego, globalnej logistyki. W najbliższym czasie firma nie tylko nadal będzie promować kanały dystrybucyjne swojej marki, ale także skoncentruje się na obsłudze rynku produktów wykonywanych według zamysłu klienta (rynek ODM).

Z wyjątkiem produktów wykonywanych pod konkretne zamówienie, jako klienci IEI mogą Państwa zamówić dziś i otrzymać dostawę w kilka dni, a w Polsce często w 24h. JM elektronik przy współpracy z IEI zorganizowała w Polsce centrum logistyczne, w którego magazynach znajdują się największe w naszym kraju zapasy produktów IEI. W dużej mierze z tego magazynu realizowane są dostawy do krajów europejskich.