PRODUKTY


NEWSLETTER


KATALOG PRODUKTOWY


informacje podstawowe | oferta | technologia | RoHS

iEi Integration Corp. posiada park maszynowy dostarczający rozwiązania, które najlepiej odpowiadają potrzebom klientów. Nasze linie montażowe i usługi logistyczne mogą spełnić różne ich potrzeby i wymagania. Załoga firmy dostarcza Państwu najlepszej jakości usługi. W celu zapewnienia dostępności do szerokiej oferty system produkcyjny naszej firmy oferuje możliwość równoległego wytwarzania wielu różnych produktów, jak również dużych ilości pojedynczych wyrobów. Będąc najwyższej klasy marką w zakresie komputerów przemysłowych iEi Integration Corp. przyjęła za swój cel osiągać najwyższą jakość poprzez globalne zarządzanie oraz zaawansowaną technologię.

Dział badawczo-rozwojowy

Badania i rozwój są istotą działania iEi Integration Corp.. Zespół badawczo-rozwojowy stosuje profesjonalne oprogramowanie, sprzęt i mechanizmy. Nasze szerokie doświadczenie dotyczące wszystkich oferowanych linii produktowych pozwala nam nie tylko na znakomitą obsługę w zakresie projektowania i sprzedaży, ale również ułatwia i przyspiesza wspólny rozwój produktów tworzonych lub modyfikowanych wg oczekiwań Klientów.

Produkcja

W celu optymalnego zaspokojenia wymagań klientów grupa ICP, do której należy IEI, poczyniła znaczne inwestycje w elastyczny system produkcji, co pozwala osiągnąć najwyższą jakość i zapewnić dostawy na czas po niskich kosztach. Obecnie ICP posiada fabryki o łącznej powierzchni przekraczającej 50 000m2.

ICP zainwestowało w następujące urządzenia do automatycznego montażu:
- 5 zaawansowanych linii montażowych SMD
- 5 automatycznych urządzeń do kontroli optycznej
- 2 linie do montażu elementów przewlekanych

Rygorystyczne testy

Każdy produkt IEI, który Państwo kupują przechodzi serię rygorystycznych procedur testowych zawierających:
- automatyczną kontrolę optyczną
- test poprawności działania
- testy środowiskowe (temperatura/wilgotność/drgania/udar mechaniczny)
- wygrzewanie
- końcową kontrolę jakości

Potencjał OEM/ODM

Zespół OEM/ODM specjalizuje się w dostosowywaniu produktów do potrzeb klientów. Od prostych modyfikacji do skomplikowanych integracji aplikacji, zespół OEM/ODM chętnie służy pomocą w planowaniu projektu, dostarczaniu rozwiązań do konkretnych zastosowań oraz wsparciem technicznym.