PRODUKTY


NEWSLETTER


KATALOG PRODUKTOWY


informacje podstawowe | oferta | technologia | RoHS

Informacje podstawowe

IEI Integration Corp. jest jednym z wiodących na rynku światowym producentów komputerów przemysłowych i jednocześnie częścią grupy IEI. Firma zyskała reputację szczególnie zorientowanej na klienta. Wszelkie działania w zakresie badań technologicznych, projektowania produktów i ich rozwoju, elastyczności produkcji, marketingu, sprzedaży i obsługi klienta są planowane zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

"IEI" to skrót od Innovation /Excellence/Inspiration – Innowacja/Doskonałość/Inspiracja. Firma postawiła sobie te trzy cele działając w obszarze produkcji i dystrybucji komputerów przemysłowych. IEI to nie tylko dostawca komputerów przemysłowych, lecz także twórca innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu.

Przez ostatnie kilka lat, IEI pomyślnie wprowadziła na rynek ponad 1000 produktów, w tym komputery jednopłytkowe, serwery, obudowy komputerów przemysłowych, stacje robocze, komputery panelowe, dyski flash, zasilacze, platery i produkty PC/104. Wyroby IEI są obecnie stosowane w tysiącach aplikacji, takich jak automatyka przemysłowa, telekomunikacja, zastosowania sieciowe, systemy ochrony, aplikacje POS oraz w takich dziedzinach jak wojskowość, policja, transport, stacje bazowe, medycyna.

Każdego roku IEI aktywnie uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych, takich jak Computex, CeBit, SPSS, Embedded World, France RTS i innych regionalnych przedsięwzięciach obejmujących ponad 30 imprez targowych, konferencji technicznych, spotkań dystrybutorów oraz w ponad 100 przedsięwzięciach reklamowych.