PRODUKTY


NEWSLETTER


KATALOG PRODUKTOWY


Ofertę JM elektronik wzbogaciła linia komputerów firmy IEI przeznaczonych dla podmiotów działających w ochronie zdrowia.

Komputery medyczne
zobacz produkty
Komputery panelowe POC-W22A-H81 zostały wyposażone w 21,5” wyświetlacz o optymalnych parametrach dla zastosowań medycznych zintegrowany z pojemnościowym panelem dotykowym który zapewnia znacznie lepszą ochronę zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem środków chemicznych, wydajny procesor, szereg portów wejść i wyjść, w tym 6 portów USB, a także RS232, RJ-45 dla potrzeb pracy w sieci LAN, RJ-11 dla czytników kodów kresowych, wyjścia graficzne HDMI i VGA, kartę sieciową Wi-Fi, kamerę internetową i mikrofon.

Tablety
zobacz produkty
Tablet ICEFIRE2 10,4” w lekkiej, wytrzymałej obudowie spełniającej standard szczelności IP64, z wymianą baterii w systemie hot-swap i systemem operacyjnym Windows 7 dedykowany jest personelowi medycznemu jako osobisty terminal.
Tablet powstał z myślą o jego wykorzystaniu przez personel medyczny podczas mobilnej pracy: rejestracji wydań leków przy łóżkach pacjentów, dostępu do dokumentacji medycznej, wprowadzaniu parametrów życiowych pacjentów i wyników badań, komunikacji on-line, rejestracji wywiadu czy objawów (z wykorzystaniem wbudowanych kamer)