PRODUKTY


NEWSLETTER


KATALOG PRODUKTOWY


Wszystkie urządzenia przemysłowe IEI poddane zostały rygorystycznym testom w laboratorium jakości i zgodności w siedzibie firmy. Aby klienci byli pewni jakości, trwałości i zgodności z różnorodnymi normami IEI zainwestowała ponad 2 000 000 dolarów w rozwój rygorystycznego systemu zapewnienia jakości oraz w procedury i urządzenia związane z testami zgodności. 10 niezależnych testów jakości i zgodności sprawia, że otrzymują Państwo produkt, który potrafi oprzeć się wpływowi trudnych warunków środowiskowych, w jakich działają urządzenia przemysłowe.

Klient IEI odnosi następujące bezpośrednie korzyści z procedur zapewnienia jakości oraz testów zgodności:
- pewność co do jakości produktu
- pewność co do trwałości produktu
- pewność co do długotrwałej niezawodności produktu
- krótsze okresy przestoju urządzenia z powodu awarii jego części składowych

Kompletny program jakości

IEI posiada certyfikat ISO-9001, przestrzega zatem międzynarodowo uznanych standardów ISO tworząc procedury i instrukcje dotyczące produkcji i sposobu postępowania. Jeśli chodzi o fazę projektowania produktu, dział badawczo-rozwojowy przeprowadza intensywną inspekcję projektu i proces symulacyjny. Nasze programy kontroli jakości zawierają: wstępną kontrolę jakości, kontrolę jakości w czasie procesu produkcyjnego, testy niezawodności, testy środowiskowe i testy zakłóceń elektromagnetycznych. Wszystkie produkty IEI przechodzą rygorystyczne testy na linii produkcyjnej oraz testy starzenia i wygrzewanie.

Audyty jakości

Produkty IEI otrzymały liczne certyfikaty bezpieczeństwa z Niemiec, Kanady, USA i wielu innych krajów, takie jak UL, TUV, CE. Co więcej, IEI posiada certyfikat ISO-9001 pokrywający fazę projektową produktu, jego rozwój, produkcję, instalację i serwis. IEI jest certyfikowanym partnerem Microsoft jako „Third-Party Installer”.

Polityka jakości

Doskonalenie – wykonywać zadania każdego działu z postawą dążenia do doskonałości
Szybkość – podejmować wyzwanie w zakresie szybkiej wymiany informacji i natychmiastowej reakcji
Dokładność – wytrwale tworzyć produkty doskonałej jakości

Polityka pro-środowiskowa

Wciąż ulepszać produkty tak, by były przyjazne środowisku.
Stosować się do regulacji i międzynarodowych wymagań ekologicznych.
Przeprowadzać szkolenia w celu zwiększenia świadomości ekologicznej.

Niezawodność

Podczas procesu rozwoju produktu każdy produkt IEI przechodzi ponad 10 kompleksowych testów jakości. Pierwsze testy zapewnienia jakości przeprowadzane są w fazie badawczo-rozwojowej produktu i są kontynuowane przez cały czas trwania fazy produkcji. Wykonywanie testów jakości przez cały cykl rozwoju produktu zapewnia stabilne działanie wszystkich wyrobów IEI w środowisku przemysłowym, w którym są używane. Do testów zapewnienia jakości przeprowadzanych przez firmę należą:

Test temperaturowy
Test udaru mechanicznego
Test wodoodporności
Test wibracyjny
Test IP65 (ochrona przed ciałami stałymi i cieczami)
Test zużycia mocy
Test termiczny
Test integralności sygnałów

Test termiczny

Termografia podczerwona wykrywa energię podczerwoną emitowaną przez obiekt i na tej podstawie określa jego temperaturę oraz wyświetla jej rozkład na powierzchni urządzenia. Powierzchnia pracującego komputera jednopłytkowego IEI wykazuje w różnych częściach płyty niewielkie różnice temperatur. Lepsza kontrola temperatury gwarantuje z kolei bardziej niezawodne i długotrwałe działanie całego systemu.

Test poboru mocy

Sprostanie Państwa wymaganiom odnośnie poboru mocy jest niezwykle ważne dla prawidłowego działania systemu i osiągnięcia celów kosztowych. Niski pobór mocy umożliwia stosowanie większej częstotliwości zegara, wyższą niezawodność, niższe zakłócenia oraz obniżenie kosztów działania.

Wszystkie produkty IEI przeszły dokładne testy poboru mocy. Szczegółowe dane dotyczące tego poboru są zawsze zawarte w karcie katalogowej każdego z produktów.

Testy zgodności produktów

IEI oferuje ponad 400 produktów, szeroko używanych w różnym środowisku i rozlicznych aplikacjach na całym świecie. W celu zaoszczędzenia cennego czasu swoich klientów i skrócenia im fazy projektowo-testowej nasza firma dostarcza produkty, które są zgodne z certyfikatami bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej oraz dyrektywami dotyczącymi ochrony środowiska na całym świecie. Umożliwiają to nasze trzy laboratoria, dysponujące m.in. komorą EMI/RF, komorą ECD i komorą dźwiękoszczelną, w których przeprowadza się testy produktów na zgodność ze stosownymi normami i dyrektywami. W naszej nowej komorze dźwiękoszczelnej IEC 651 możemy przeprowadzać testy akustyczne wg normy ISO 3745 i ISO 7779.